VN Japonske F1 2019: TV programi na Sky in TV8 - Formula 1
1 Formula

Televizijski programi (v živo na Skyu in vnaprej posneti na TV8) Velika nagrada Japonske v Suzuki, sedemnajsti krog svetovnega prvenstva F1 2019.

Il Velika nagrada Japonske a Suzuka - sedemnajsta stopnja Svet F1 2019 - bo na sporedu usmeriti su Nebo in odloži za TV8 (spodaj boste našli TV čas).

La Mercedes – v Vzhajajočem soncu ni izgubil že pet let – tukaj lahko že osvoji naslov konstruktorjev (zbrati bo moral 14 točk več kot Ferrari), vendar se boste morali boriti, tako kot s Cavallinom (ki tukaj ni zmagal 15 let), tudi z Max Verstappen (kolesar, ki ima to stezo še posebej rad).

Zasluge: Zasluge: Fotografija: Clive Mason / Getty Images

Zasluge: Zasluge: Fotografija Charles Coates / Getty Images

F1 2019 Velika nagrada Japonske: kaj pričakovati

Il vezje di Suzuka – sedež Velika nagrada Japonske – kolesarji imajo zelo radi to stezo: popolna steza s hitrimi ovinki in več pomembnimi točkami zaviranja, ki nagrajujejo prvake. Samo od leta 1993 do danes Rubens Barrichello lahko je zmagal, ne da bi sploh postal svetovni prvak.

Dober začetek je tu zelo pomemben – od leta 2009 (ko se je Suzuka vrnila na koledar svetovnega prvenstva F1) je zmagovalec vedno štartal iz prve vrste, a dež Številni dogodki, predvideni za soboto, bi lahko spremenili kvalifikacije. Spodaj boste našli koledar z dne Velika nagrada Japonske, Potem TV čas su Nebo e TV8 in naše napoved.

F1 2019 - Suzuka, koledar in TV programi na Sky in TV8
Petek, 11. oktober 2019
Brezplačna vadba 103: 00-04: 30 (Sky Sport F1 v živo)
Brezplačna vadba 207: 00-08: 30 (Sky Sport F1 v živo)
V nedeljo, 13. oktobra 2019
Kvalifikacija03: 00-04: 00 (Sky Sport F1 v živo)
Dirka07:10 (v živo na Sky Sport F1, z zamudo ob 15:00 na TV8)

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton absolutni favorit Velika nagrada Japonske glede na stavnice, pa tudi po naših podatkih: pet zmag v "Vzhajajočem soncu" (štiri v zadnjih 5 letih), štiri pole pozicije in vedno v prvih dveh vrstah od dirk za Mercedes.

Petkratni svetovni prvak še zdaleč ni v formi s štirimi stopničkami na zadnjih petih dirkah.

2 ° Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas nikoli zmagal Suzuka leta 2018 pa je zasedel drugo mesto in v zadnjih petih letih trikrat prečkal ciljno črto med petimi najboljšimi.

Po takem poletju se je finski voznik v zadnjih štirih dirkah povzpel na tri stopničke in lahko računa na eno. Mercedes ki ima zelo rad japonsko skladbo.

3 ° Max Verstappen (Red Bull)

Ker deluje z rdeči bik (tri leta) Max Verstappen je bil vedno na stopničkah Velika nagrada Japonske in v kvalifikacijah vedno prišel v prve dve vrsti.

Suzuka Po našem mnenju bo to dirka za odkup za nizozemskega voznika, ki je septembra le enkrat stopil na stopničke in je na dirki želel premagati Leclerca na tretjem mestu. Svet F1 2019.

Oglejte si: Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel je v črni krizi (septembra je po zmagi v Singapurju dosegel zelo malo) in obupno potrebuje rezultate, da ne bi izgubil upanja za tretje mesto na svetovnem prvenstvu.

Štiri leta ni bil uvrščen med prve tri. Velika nagrada Japonske, celo Suzuka ponaša se s štirimi zmagami in štirimi pol pozicijami (vse iz kolesa Red Bulla) ter sedmimi skupnimi stopničkami.

Naslednji ukaz: Mercedes

La Mercedes ima vse, kar potrebuješ za osvojitev Konstruktorji svetovnega prvenstva F1 2019 že Suzuka.

Srebrne puščice - plezanje Japonska pet zmag, pet pole in oba dirkalnika štirikrat na zmagovalnem odru v zadnjih petih letih - lahko po našem mnenju ponovita dvojno zmago, doseženo že (če na srečo) pred dvema tednoma v Rusiji.